مقالات

تکنیک, فروش و بازاریابی, متفرقه, موفقیت (بهبود مهارتهای فردی), هدف, هوش مالی

۱۲ ایده کسب درآمد از اینترنت کاملا واقعی

کسب درآمد اینترنتی

در این مقاله سعی داریم ۱۲ ایده واقعی و تست شده برای کسب درآمد اینترنتی را به نقل از وب سایت goodfinancialcents خدمتتون ارائه دهیم.

این راه ها با وجود اینکه در خارج از ایران عملیاتی و تست شده هست، ولی به دلیل اینکه فعالیت ها تماما اینترنتی هستند قابلیت اجرا در همه ابعاد مکانی رو دارا میباشند.

برای بسیاری از افراد، کسب درآمد آنلاین یک رویای مطلق است که به حقیقت می پیوندد. اگر آنها می توانستند راهی برای کسب درآمد از طریق یک وب سایت یا یک فعالیت اینترنتی دیگر پیدا کنند، می توانند کار خود را رها کنند تا به کارآفرینی بپردازند، زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانند و در نهایت کنترل زمان و زندگی خود را دوباره به دست گیرند.

نکته دیوانه وار این است که کسب درآمد آنلاین رویای پیچیده ای نیست. من تقریباً یک دهه است که با وب سایت خود Good Financial Centsاین کار را انجام می دهم . من همچنین هزاران نفر دیگر را می شناسم که به روش آنلاین خود با وب سایت ها ، دوره ها یا استراتژی های منحصر به فرد بازاریابی درآمد کسب می کنند.

حال ، این خبر خوب است. اکثر استراتژی های درآمد آنلاین چندان پیچیده نیستند. مانند هر فعالیت تجاری ، درآمد آنلاین شما برای رشد نیاز به زمان دارد. شما باید مایل باشید که زمان و انرژی لازم را برای به دست آوردن ایده خود اختصاص دهید.اگر می خواهید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، در اینجا چندین مورد از بهترین و واقعی ترین ایده ها را می توان در نظر گرفت:

 

کسب درآمد

شماره ۱ : Google Adsense

اگر از هر وب سایتی بازدید کرده اید، تبلیغات Google را مشاهده کرده اید. این تبلیغات در همه جا وجود دارد و دلیل خوبی هم دارد. راه اندازی آنها نه تنها در هر وب سایت اساسی آسان است، بلکه هنگامی که وب سایت شما بازدید منظمی از ترافیک را شروع می کند می تواند سودآور باشد.

یکی از نکات جالب در مورد Google AdSense این است که راه اندازی آن بسیار آسان است. اگر وبلاگ یا وب سایتی دارید، می توانید برای یک حساب Google AdSense رایگان ثبت نام کنید. از آنجا، Google یک کد منحصر به فرد به شما می دهد که می توانید آن را در وب سایت خود جایگذاری کنید. Google آن را از آنجا می گیرد، بازدیدها و بازدیدهای صفحه و درآمد شما را از طرف شما ردیابی می کند. برای ادامه کار هیچ گونه نگهداری وجود ندارد، که اگر قبلاً وب سایتی داشته باشید آن را بی دردسر می کند.

سوال اینجاست، چه مقدار درآمد خواهید داشت؟ من فکر می کنم بهترین ماه من با Google AdSense طی ده سال گذشته تقریبا ۵۰۰۰ دلار بوده است. آن ماه شگفت انگیز، ذهن من را از آنجایی که نزدیک به آغاز سفر وبلاگ نویسی من بود منفجر کرد. وقتی در یک ماه از صفر به ۵۰۰۰ دلار برسید، این دنیای شما را لرزاند. برای من این موضوع باعث هیجان بیشترم شد زیرا می دانستم راه های دیگری برای کسب درآمد وجود دارد.

شماره ۲ : بازاریابی وابسته

چه وب سایتی داشته باشید و چه درحال ایده پردازی برای یک وبلاگ هستید، می توانید به بازاریابی شرکت های وابسته نیز توجه کنید. با بازاریابی وابسته ، شما با مارک ها و مشاغل در محتوای وب سایت خود شریک هستید. اگر کالایی یا خدماتی را ذکر کنید، با استفاده از کد وابسته منحصر به فردی که هنگام ثبت نام در آن برنامه وابسته خاص دریافت کرده اید، به آن محصول یا خدمات پیوند می دهید. از آنجا، هر وقت کسی از طریق پیوند شما کالایی یا خدماتی را خریداری کند، از اینترنت درآمد کسب خواهید کرد.

به طور کلی، شما می خواهید با شرکت های وابسته ای که مربوط به مفهوم وبلاگ شما هستند شریک شوید. از آنجا که من یک مشاور مالی هستم، بیشتر انرژی وابسته خود را به محصولات مالی مانند حساب های پس انداز، کارت های اعتباری و حساب های سرمایه گذاری متمرکز کرده ام.

علاوه بر ثبت نام در برنامه های وابسته انفرادی، می توانید در یک شبکه تبلیغاتی وابسته و اینترنتی  نیز ثبت نام کنید که تعداد زیادی وابسته مختلف را در یک مکان ارائه می دهد. به این ترتیب، می توانید ببینید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی به مرور کار نمی کند.

اگر به دنبال الهام هستید، دوست من میشل شرودر-گاردنر از وب سایت Making Sense of Sense به متخصص در زمینه بازاریابی شرکت های وابسته تبدیل شده است. میشل ماهانه بیش از ۱۰۰۰۰۰ دلار از طریق وبلاگ خود درآمد کسب می کند و عمده درآمد خود را از طریق فروش شرکت های وابسته تأمین می کند. میشل در بازاریابی وابسته به قدری موفقیت کسب کرده است که حتی دوره اختصاصی خود را به نام ایجاد حس بازاریابی وابسته نیز گذرانده است .

در حالی که میشل با تعداد زیادی شرکت وابسته در صنعت خدمات مالی کار می کند، یکی از بزرگترین شرکت های وابسته وی یک شرکت میزبان وبلاگ به نام Bluehost است. این فقط نشان می دهد که اگر مخاطبان خود را بشناسید و با ایجاد ترافیک کافی برای ایجاد فروش، می توانید تقریباً با هر شرکت وابسته یا کالایی درآمد کسب کنید.

 

مشاوره

 

شماره ۳ : مشاوره

روش دیگر کسب درآمد اینترنتی مشاوره است. اگر در هر زمینه ای متخصص باشید، به طور بالقوه می توانید افرادی را پیدا کنید که مایل به پرداخت هزینه برای مشاوره دادن در مورد اهداف شخصی یا شغلی خود باشند. ممکن است فکر کنید برای مشاوره با شرکت های بزرگ به اندازه کافی مهم نیستید، اما می توانید از نوع تخصصی که مردم برای آن هزینه می کنند تعجب کنید.

همکار من رابرت فارینگتون از The College Investor نمونه خوبی از کسی است که در یک صنعت بعید به صورت آنلاین در آن طرف مشاوره می کند. رابرت به من گفت که پس از چند سال وبلاگ نویسی، چند مارک با او تماس گرفتند تا از او در زمینه رسانه های اجتماعی و بازاریابی آنلاین کمک بگیرند.

رابرت گفت که بسته به برنامه و کارش برای مدتی به طور متوسط ​​۴-۶ از این کنسرت ها را در هر سال انجام می دهد. بهترین قسمت این است که او یک نرخ ثابت دریافت کرد که معمولاً حدود ۱۰۰ دلار در ساعت کار می کرد. و به یاد داشته باشید، این دستمزدی بود که او برای مشاوره به مردم در مورد بهترین روشهای استفاده از ابزارهای رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و Pinterest برای رشد مارک های خود دریافت می کرد.

اگر می خواهید مشاوره خود را شروع کنید اما مطمئن نیستید که اقدامات بعدی را انجام دهید، همچنین می توانیدازطریق Clarity.fm یک حساب کاربری رایگان راه اندازی کنید .این وب سایت به هر کسی که می خواهد مشاوره ارائه دهد اجازه می دهد یک نمایه رایگان ایجاد کند. پس از تنظیم نمایه، افراد شما را پیدا می کنند و جلسه ای را که برای آن هزینه می کنید رزرو می کنند.

 

دوره های آنلاین

 

شماره ۴ :برگزاری دوره های آنلاین و اینترنتی

اگر مهارت خاصی دارید که می توانید به دیگران بیاموزید، همچنین می توانید یک دوره آنلاین را تنظیم کنید که بتوانید به صورت آنلاین و اینترنتی بازاریابی کنید. دوره های آنلاین را می توانید بیابید که از آشپزی گرفته تا بازاریابی یا حتی نوشتن به صورت آزاد آموزش می دهد.  من حتی دوره خودم را برای مشاوران مالی که می خواهند تجارت خود را به صورت آنلاین انجام دهند،بصورت آنلاین ارائه می دهم.

دوست من مایکل چندین دوره مختلف مشاوره ارائه می دهد، از جمله دوره های مربوط به یک نرم افزار نوشتن به نام “Scrivener”. طی سالهای گذشته، مایکل سالانه شش رقم یا بیشتر فروش دوره هایی را کسب کرده است که به مردم کمک می کند تا به نوع موفقیتی که کسب کرده اند، دست یابند.

اکثر افراد دوره آنلاین خود را از طریق بستری مانند Teachable.com تنظیم می کنند. با Teachable، می توانید مطالب دوره خود را بارگذاری کنید و از سیستم عامل برای مدیریت مشتری و پذیرش پرداخت استفاده کنید.

شماره ۵ : پادکست

روش دیگر کسب درآمد آنلاین ، میزبانی پادکست آنلاین است. من پادکست Good Financial Cents را دارم که می توانم وبلاگم را همراهی کنم و از آن بستر برای پیدا کردن حامیان مالی و تبلیغ کنندگان جدید همیشه استفاده می کنم.

من هنوز به یاد دارم که اولین اسپانسر خود را در پادکست دیدم و فهمیدم که آنها حاضرند ۸۰۰۰ دلار برای من بپردازند تا یک کلیپ کوتاه در ابتدای هر پادکست به مدت ۹۰ روز قرار دهم. آن زمان برای من بسیار هیجان انگیز بود زیرا مطمئن نبودم که در ابتدا می توانم از پادکست خود به این اندازه درآمد کسب کنم.

با این حال ، تعداد زیادی از مردم در پادکست های خود بسیار بیشتر از من کار می کنند. نگاهی به پادکست Entrepreneur On Fire که توسط John Lee Dumas برگزار می شود. طبق آخرین گزارش درآمد نمایش، این پادکست در مارس ۲۰۱۸ درآمد خالصی بالغ بر ۴۰۰۰۰۰ دلار داشته است. اکنون این دیوانه است.

کلید پیشروی در پادکست یافتن جایگاه ویژه، افزایش مخاطب و سپس یافتن راه هایی برای کسب درآمد و ارتباط با حامیان مالی است. این ساده ترین راه برای کسب درآمد آنلاین نیست زیرا بسیاری از تدارکات برای نوشتن، ضبط و ویرایش پادکست وجود دارد ، اما هنوز هم قابل توجه است.

شماره ۶ : فروش کتاب

در حالی که صنعت چاپ و نشر قبلاً سنگین بود، این روزها می توانید تمام مراحل نوشتن، چاپ و بازاریابی آنلاین کتاب را انجام دهید. وب سایت هایی مانند ایجاد فضا به شما امکان می دهند بدون درگیر کردن ناشری رسمی ، کتاب خود را بارگذاری و چاپ کنید و حتی می توانید کتاب خود را از سایت Amazon.com تهیه کنید تا افراد بتوانند آن را در آنجا بخرند.

وبلاگ نویسی که من می شناسم به نام جوزف هوگ دارای یک وبلاگ موفق ( کار من از خانه پول ) و تجارت پر رونق انتشار کتاب است. هوگ چندین کتاب را نوشت که به صورت آنلاین منتشر کرده است تا یک منبع درآمد منفعل را ایجاد کند. او می گوید به طور متوسط ​​در هر ماه حدود ۶۸۵ کتاب فروخته می شود تا به طور متوسط ​​۱۸۵۷ دلار درآمد کسب کند. بد نیست ، ها؟

اگر فکر می کنید می توانید کتابی بنویسید که مردم مایل به خرید آن هستند، این یک استراتژی هوشمندانه است که باید در نظر بگیرید زیرا هزینه های شروع کار می تواند کم باشد و به هر حال شما احتمالاً قبلاً یک کامپیوتر و نرم افزار پردازش کلمه دارید.

شماره ۷ : فروش بیمه بصورت اینترنتی

راه دیگر برای کسب درآمد آنلاین جمع آوری سرنخ است. مراحل اصلی لازم برای انجام کار فروش بیمه شامل راه اندازی یک وب سایت ، جابجایی بازدید به آن وب سایت و اطمینان از جمع آوری لیدر هایی است که شخص واقعاً هزینه آن را پرداخت خواهد کرد.

در اینجا مثالی خوب از چگونگی عملکرد فروش بیمه در زندگی واقعی وجود دارد:  وب سایت دوم من، بیمه زندگی توسط جف ، تعداد زیادی از بازدیدکنندگان را که در وب جستجو می کنند برای یافتن پاسخ سوالات بیمه عمر به ارمغان می آورد. در حالی که قبلاً وب سایتی را تنظیم می کردم تا خودم بتوانم بیمه عمر این افراد را بفروشم، پردازش همه درخواستها و مشتریهای مختلف کار زیادی داشت. در نتیجه، من فروش بیمه هایی را که به جای آن جمع کردم شروع کردم.

اساساً خریداران اصلی حاضرند هزینه اطلاعات شخصی من را که از افرادی که به وب سایت من مراجعه می کنند جمع آوری می کنند، پرداخت کنند. این یک برنده برای همه است زیرا من بابت این کار مزد می گیرم و بازدید کنندگان وب سایت من با کسی در ارتباط هستند که می تواند به آنها کمک کند.

به خاطر داشته باشید، شما می توانید در بسیاری از صنایع مختلف منجر به فروش شوید، نه فقط بیمه عمر. واقعاً، شما فقط باید یک مکان خاص را مشخص کنید، یک وب سایت و ترافیک اینترنتی ایجاد کنید و ببینید چقدر می توانید برای بیمه هایی که جمع می کنید مزد دریافت کنید.

 

نوشتن

 

شماره ۸ : نوشتن مستقل

اگر مهارت نوشتن و استعداد خلاقیت دارید، پرداخت پول برای ایجاد محتوای آنلاین نیز امکان پذیر است. من این کار را مانند گذشته انجام نمی دهم، اما من بسیار آگاه هستم که این جریان درآمد تا چه اندازه زنده است.

یک وبلاگ نویس که من می شناسم، هالی جانسون ، در واقع بیش از ۲۰۰۰۰۰ دلار در سال برای ایجاد محتوا برای وب سایت های دیگر درآمد دارد. و در واقع، که در در بالای شش چهره او با وبلاگ خود، باشگاه صرفه جو را بدست آورده.

هالی به من گفت که از سال ۲۰۱۱ شروع به نوشتن محتوا کرده است. در آن زمان، او هنوز هم یک کار تمام وقت کار می کرد اما برای تأمین درآمد خود به صورت نیمه وقت به صورت آنلاین محتوا ایجاد می کرد. با گذشت زمان ، او توانست نرخ خود را دو برابر و سه برابر کند تا اینکه توانست کار تمام وقت خود را برای نوشتن ترک کند. این روزها ، او به عنوان یک نویسنده مستقل بانک کار می کند و از طریق دوره آنلاین خود ،کسب درآمد  اینترنتی بیشتر، به دیگران می آموزد که همین کار را انجام دهند.

به گفته جانسون، کلید ایجاد آن به عنوان یک نویسنده مستقل، یافتن جایگاه ویژه، ایجاد شبکه با افرادی است که ممکن است شما را استخدام کنند و ارائه محتوای با کیفیت بالا در ۱۰۰ درصد از اوقات. در حالی که تعداد زیادی تابلوی شغلی برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد، او می گوید یافتن مشاغل مبتدی برای نوشتن در وب سایت هایی مانند Upwork.com نسبتاً آسان است.

شماره ۹ : پست های اسپانسر شده

اگر یک وب سایت یا یک رسانه اجتماعی بزرگ دنبال کنید، همچنین می توانید با دنبال کردن پست ها و تبلیغات حمایت مالی، از طریق اینترنت درآمد کسب کنید. اما، این چگونه کار می کند؟ اصولاً شرکت ها مایلند برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به وبلاگ نویسان و تأثیرگذارهای شبکه های اجتماعی پول پرداخت کنند. اگر یک پلت فرم دارید، خواه یک وبلاگ باشد یا یک دنبال کننده بزرگ اینستاگرام، می توانید پول نقد کنید.

اولین باری که یک پست حمایت مالی برای Good Financial Cents دریافت کردم، کاملاً از من دور شد. فکر می کنم فقط ۱۰۰ دلار دستمزد گرفتم اما آن زمان پول زیادی برای من بود. بعداً ، به هرحال، متوجه شدم كه شركتهایی كه خواهان ارسال پست حامی مالی هستند ، فقط می خواهند از وب سایت من به سایت اینترنتی خودشان پیوند دهند. به همین دلیل، من شروع به افزایش نرخ های خود کردم.

این روزها، من برای یک پست حمایت مالی حدود ۴۵۰۰ دلار هزینه می گیرم. بعلاوه، من به طور واضح تمام مطالب حمایت شده را به عنوان # تبلیغ علامت گذاری می کنم تا با شرایط و ضوابط Google مطابقت داشته باشم. من همچنین فقط شرکتهایی را که از آنها استفاده می کنم یا به آنها اعتقاد دارم معرفی می کنم.

اما، من وبلاگ نویسان را نیز می شناسم که ۲۰،۰۰۰ دلار برای یک پست تبلیغاتی دریافت می کنند. این خیلی دیوانه است ، اما فقط نشان می دهد که چه چیزی ممکن است.

به خاطر داشته باشید، شما برای انجام محتوای حمایت شده به وب سایت احتیاج ندارید زیرا اگر طرفداران زیادی در شبکه های اجتماعی داشته باشید می توانید حقوق دریافت کنید. همسرم اینستاگرام بسیار بزرگی را دنبال می کند و انواع و اقسام حمایت های مالی را دریافت می کند. او نه تنها پول نقد می گیرد ، بلکه چیزهای رایگان زیادی نیز دریافت می کنیم. ما فرش رایگان ، چراغ رایگان و پاک کننده فرش رایگان دریافت کرده ایم. او هرچند فقط چیزهایی را که دوست دارد تبلیغ می کند، بنابراین این استراتژی برای او واقعاً خوب عمل می کند.

شماره ۱۰ : وبینارها

به ایده های بیشتری در مورد نحوه کسب درآمد اینترنتی نیاز دارید؟ استراتژی دیگر استفاده از وبینارها برای بازاریابی محصول، خدمات یا دوره شما است. من وبینارهایی را برای ارتقا practice برنامه برنامه ریزی مالی و علاقه مندی در دوره آنلاین خود برای مشاوران مالی انجام داده ام. با یک وبینار، شما اصولاً بسیاری از نکات و توصیه ها را به صورت رایگان، معمولاً به صورت زنده، ارائه می دهید. در انتها، شما محصول یا خدمات پولی خود را با هدف تأمین چند معامله ارائه می دهید.سخنران حرفه ای گرانت بالدویناز وبینارها برای ارائه دوره های خود در زمینه سخنرانی در جمع از جمله Get Booked و Paid to Speak استفاده می کند. در حالی که بالدوین در طول برگزاری وبینار خود نکات رایگان زیادی ارائه می دهد، در پایان دوره خود را برای افرادی که می خواهند پول پرداخت کنند ارائه می دهد تا اطلاعات بیشتری کسب کنند. و در بسیاری از مواقع ، میزان فروش وی مثر است.

مهم نیست که چه چیزی را می فروشید، راه اندازی وبینار و جذب افراد یا تبلیغات فیس بوک کار چندان سختی نیست. حال، اگر به اندازه کافی سخت گیر باشید ، احتمالاً می توانید یک وبینار رایگان در مورد چگونگی ایجاد اولین وبینار خود پیدا کنید.

 

یوتیوب

 

شماره ۱۱ : یوتیوب

YouTube بستر دیگری است که امکان کسب درآمداینترنتی و آنلاین را برای افراد فراهم کرده است. اگر فکر کنید تعداد زیادی کانال YouTube در هر موضوعی وجود دارد و بیشتر افرادی که طرفداران زیادی دارند در ازای فیلم و زمان خود مقداری پول کسب می کنند.

آنتونیو سنتنو که افسر دریایی به متخصص مد مردان تبدیل شده، یک میلیون دلار تجارت از کانال YouTube خود، Real Men Real Style ساخته است .

سال گذشته، فوربس از بزرگترین بازیکنان صحنه یوتیوب استفاده کرد. طبق این مطالعه، ده ستاره بزرگترین درآمد یوتیوب از ژوئن ۲۰۱۶ تا ژوئن ۲۰۱۷ ۱۲۷ میلیون دلار درآمداینترنتی  کسب کرده اند. محبوب ترین بازی کننده به نام DanTDM 16.5 میلیون دلار از این درآمد را به خود اختصاص داده است.

آیا آنقدر درآمد خواهید داشت؟ احتمالا نه. با این حال ، می توانید از طریق YouTube با استفاده از شبکه تبلیغاتی و اینترنتی خود پلت فرم یا با دریافت پست های تبلیغاتی، درآمد کسب کنید. اگر انجام ویدیو را دوست دارید، شروع یک کانال YouTube می تواند یک روش جالب برای کسب پول نقد در کنار شما باشد.

شماره ۱۲: یک انجمن آنلاین ایجاد کنید

آخرین و مهمترین ایده، شما همچنین می توانید با ایجاد یک انجمن آنلاین به صورت آنلاین و اینترنتی درآمد کسب کنید، اگرچه استراتژی های کسب درآمد که می توانید دنبال کنید بسته به اهداف شما بسیار متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال می توانید با یک وبلاگ یک انجمن ایجاد کنید. همچنین می توانید یک فروم آنلاین ایجاد کنید و هزینه عضویت را از افراد بگیرید. حتی می توانید یک گروه فیس بوک ایجاد کنید و از نفوذ خود در آنجا برای فروش و تبلیغ محصولات استفاده کنید.

دوستان خوب من شین و جوسلین سامس در ساختن جوامع آنلاین متخصص شده اند. آنها در حال حاضر برای وب سایت خود یکی دارند، Flipped Lifestyle. این انجمن به مردم نشان می دهد که چگونه یک کسب و کار آنلاین ایجاد کنند و کارآفرینانی را که به دنبال رویاهای مشابه هستند متصل می کند.

قبل از آن گروه، آنها یک انجمن آنلاین برای معلمانی داشتند که به دنبال برنامه های درسی بودند. این احتمالاً کاملاً تصادفی به نظر می رسد، اما نوع اجتماعاتی است که می توانید برای ایجاد و تجمع مردم در اطراف خود دیوانه کنید. اگر این موضوعی است که به خود علاقه دارید و می خواهید با دیگران که همان اشتیاق را دارند ارتباط برقرار کنید، یک انجمن آنلاین و اینترنتی چیزی است که قطعاً باید در نظر بگیرید.

منبع : goodfinancialcents

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه
خانه
بلاگ

سبد خرید

خروج
خروج
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
کلید اسکرول خودکار به بالا