موفقیت (بهبود مهارتهای فردی), هدف

راز نوشتن و تاثیر آن برای رسیدن به اهداف

آیا تا بحال به ذهنتان خطور کرده است که میتوانید با نوشتن ،سریعتر و راحتتر به اهدافتان برسید؟

ما در این مقاله، میخواهیم تاثیر مهم نوشتن در رسیدن به خواسته ها و هدف ها را برای شما ذکرکنیم.

شاید قبلا شنیده باشید که نوشتن، چقدر میتواند شما را در راه رسیدن به اهدافتان همراهی کند اما چگونه؟؟ این یک قدرت از سمت کائنات است که باعث میشود، شما با امواجی که از خود مرتعش میکنید، در پیش بردن به سمت مسیری که مد نظر دارید، شما را هدایت کند. از این رو شما بصورت کاملا غیر منتظره خودتان را در مقابل با آن چیزی که متصورتان بود میبینید.

کائنات چیست؟

به هر آنچه که در جهان هستی وجود دارد، کائنات میگویند که شامل انسان، درخت ، جنگل، اشیا و ….. است. در واقع میتوان گفت هر چیزی که در زمین و آسمان وجود دارد و مجموعه ای از قوانین الهی حاکم بر جهان هستی میباشد.کائنات به ما کمک میکنند که به تمام آنچه نیاز دازیم و هرچیزی که از ذهن ماعبور میکند و جزیی از اهداف و خواسته هایمان بحساب میاید برسیم.

کائنات

چگونه کائنات به ما در رسیدن به خواسته هایمان یاری میرساند؟

مورد اول که باید خیلی به آن توجه داشت، باور هست. در واقع ما باید باور داشته باشیم که به آن خواسته مثلا شغل مناسب، رسیدن به فرد مورد نظر، ماشین خیلی خوب و….. میرسیم و برای آن تلاش کنیم. زمانی که ما به خواسته هایمان علاقه مند باشیم قطعا برای رسیدن به آن تلاش میکنیم و قطعا نوشتن، در رسیدن به اهداف به ما کمک بسیاری میکند.

آیا تلاش برای آنچه که به آن علاقه داریم کار سختی است؟ مسلما خیر، در واقع میتوان گفت ما تلاشی انجام نمیدهیم چه بسا که رسیدن به آن خواسته ای که به آن علاقه داریم مسیر بسیار راحتی را پیش رو ما قرار داده و از آن لذت هم خواهیم برد.

ما برای اینکه تاثیر کائنات را ببینیم باید، خواسته هایمان را بدرستی برای کائنات ارسال کنیم. یعنی زمانیکه خواسته ای برای تحقق در ذهنمان داریم باید حس خوبی را در ما ایجاد کند و بدانیم که رسیدن به آن یک مورد فرا زمینی و خارج از انتظار نخواهد بود.

همیشه کائنات به سمت ما امواجی مرتعش میکند، که میتوان گفت یک نشانه ایست که گاهی ما آنرا نادیده میگیریم و به آن پاسخ درست را نمیدهیم .حتی همین مطالبی که شما الان مطالعه میکنید، یک نشانه محسوب میشود فقط کافیست آنرا در زندگی خود به جریان بیاندازید.

پس باید به این نکته توجه کرد که اگر ما درخواستی از کائنات داشتیم بتوانیم بدرستی هم نشانه ها را دریافت کنیم.

حال باید بدانید زمانی شما بدرستی خواسته هایتان را به کائنات ارسال کردید که در شما حس خوشایندی بوجود آورد. گاهی ما فقط میخواهیم به خواسته ای برسیم، اما به خوب و بد آن توجه نمیکنیم و نمیدانیم زمانی که روی چنین خواسته ای تمرکز کرده ایم آیا در ما احساس خوبی موج میزند یاخیر؟!!

بهترین کار اینست که وقتی خواسته و هدفی را در ذهنتان پرورش میدهید خارج از هرگونه احساس از منطق خود استفاده کنید. درست است در بعضی مواقع استفاده از احساس بسیار خوشایند است اما برای رسیدن به آن خواسته های ایده آل با منطق خود مواجه شوید.

اکنون میخواهیم بیان کنیم چگونه نوشتن درکائنات تاثیر میگذارد.

 

نوشتن

نوشتن اهداف:

زمانیکه شما دست به قلم میشوید و خواسته هایتان را بر روی کاغذ میآورید، در واقع شما ارتعاشاتی را به سمت کائنات میفرستید که در هر حال، رسیدن به آن خواسته ها آسانتر میشود. چرا که با آوردن خواسته ها بر روی کاغذ شما راه حل های زیادی را میابید که بوسیله آنها میتوانید در مسیر رسیدن به خواسته هایتان قرار بگیرید.

شما باید توجه کنید که خواسته های شما به درستی بیان شود و احساس خوب را در شما ایجاد کند تا رسیدن به آن جز موارد غیر قابل دسترسی واقع نشود.

قدرت تمرکز:

زمانیکه شما در خود خواسته ای را پرورش میدهید قطعا به رسیدن به آن فکر میکنید. بنابراین روی آن تمرکز کامل دارید و تمام تلاشتان را برای رسیدن به آن خواهید کرد. قابل ذکر است که وقتی شما بر روی خواسته ای تمرکز میکنید در واقع شما از قانون جذب استفاده کرده اید و آن خواسته و هدف را به سمت خودتان جذب خواهید کرد.

مثبت بیاندیشید:

آن هنگام که شما خواسته هایتان را بر روی کاغذ می آورید تازه متوجه میشوید این خواسته، دارای نکات مثبت است یا منفی و میتواند تاثیرات مثبتی در شما ایجاد کند و آینده ای شفاف برای شما بسازد. قطعا اگر شما به این برسید که حتی کوچکترین بار منفی در خواسته شما وجود دارد نسبت به آن تجدید نظر میکنید و آنقدر تمرین میکنید که همیشه ذهن و امواج مثبت با هم در آمیزند.

ایجاد باور:

شما با نوشتن خواسته و هدفی به آن دست میابید که باید آنرا در خودتان بوجود بیاورید و به یک باور قوی میرسید. در نتیجه، برای آن باور تلاشهای مثمرثمری هم انجام میدهید و کائنات هم به تلاشهای شما پاسخ مثبت میدهد و برای شما  در رسیدن به خواسته هایتان نشانه هایی میفرستد.

ایجاد تمرین و تکرار بیشتر:

با نوشتن، دیگر از راه هایی که برای رسیدن به خواسته های خود دارید نمیگریزید و آنها را فراموش نمیکنید چون خواسته هایتان را بارها مینویسید و هر بار نکات و صفات جدیدی را به آن اضافه میکنید و شرایطی را ایجاد میکند برای شما که برای رسیدن به خواسته هایتان تمرین کنید و از راه های زیادی ایده بگیرید.

آرزو ها

نتیجه گیری:

۱: نوشتن، راهیست که ما را در رسیدن به خواسته هایمان سریعتر هدایت میکند.

۲: هر آنچه که در آسمان و زمین وجود دارد کائنات نامیده میشوند و مجموعه ای از قوانین الهی حاکم برجهان هستی است که مارا در رسیدن به اهدافمان همراهی میکندد.

۳: زمانیکه ما به کائنات باور داشته باشیم و بدانیم که آنها میتوانند نسبت به خواسته های ما ارتعاشاتی بفرستند، پس به عملی شدن آن خواسته هم ایمان می آوریم.

۴: تلاش برای خواسته ای که به آن علاقه داریم و تمایل داریم به آن برسیم و برایمان نتایج مثبتی به همراه داشته باشد، اصلا سخت نیست، بلکه ما در واقع قدم در مسیری میگذاریم که نه تنها برای ما دشوار نیست بلکه بسیار راحت و لذت بخش است.

۵: ما باید خواسته هایمان را بدرستی برای کائنات ارسال کنیم تا نتیجه ی درستی هم از آن ببینیم.

۶: همیشه کائنات، برای ما نشانه هایی میفرستند که باید بدانیم کجا و چگونه از آنها استفاده کنیم.

۷: بهتر است برای پرورش یک هدف و خواسته از منطقمان استفاده کنیم، تا آن نتیجه ایده آل را بدست آوریم.

۸: نوشتن به شما کمک میکند که راه حل های زیادی جهت رسیدن به خواسته هایتان پیداکنید.

۹: زمانیکه بر روی هدفتان تمرکز کنید در واقع از قانون جذب بهره برده اید و خواسته هایتان را براحتی به سمت خود جذب میکنید.

۱۰: نوشتن اهدافتان بر روی کاغذ به شما متذکر میشود که شما به خواسته و نکات مثبت یا منفی توجه بیشتری دارید و شما را در راه مثبت اندیشی بیشتری هدایت میکند.

۱۱: زمانیکه شما به کائنات و رسیدن به خواسته هایتان، ایمان و باور داشته باشید در اینصورت هیچ چیز برای شما سخت نخواهد بود و رسیدن به خواسته و اهداف برای شما میسر مشود.

۱۲: تمرین و تکرار در نوشتن به شما یادآوری میکند که شما دارای اهدافی هستید که برای رسیدن به آنها باید از تمام تلاش خود استفاده کنید.

تمرین نوشتن

راهنمایی:

طبق مقاله ذکر شده شما برای رسیدن به تمامی خواسته ها و نیاز هایتان باید انرژی مثبتی را به سمت کائنات مرتعش کنید تا دریافتی بسیار خوبی از آن بدست آورید . شما به تمامی هدف هایی که در خودتان بوجود می آورید میرسید اگر با فکر و منطق به جلو بروید و راه را برای خودتان هموارکنید. جهت مطالعه بیشتر تاثیر نوشتن بررای رسیدن به خواسته ها، میتوانید کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته‌ی هنریت کلاوسر را دانلود کنید.

جهت مشاهده لینک دانلود وارد شوید

👇👇👇

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *