هوش مالی

قانون جذب پول:۷ روش ساده اما کاربردی برای جذب پول|هوش مالی

قانون جذب پول و روش های آن

چه چیزهایی بر روی قانون جذب پول اثر می گذارند؟ تا حالا فکر کردید چرا بعضی ها هر روز شانس های بهتری دارند و پول های زیادی به سمت شان سرازیر می شه اما بعضی دیگه هر روز فقیرتر می شوند؟ شاید شما هم تا حالا دیده باشید که افرادی در وضعیت مالی بد به سر می برند و یک اتفاق بد دیگه بکلی زندگی آنها را زیر و رو می کنه؟ آیا علت این امر را می دانید؟ شاید گفت این باور غلط در مورد پول وضعیت های بدتر را هم به وجود می آورند. در این مقاله می خواهم باورهای غلطی که شما را از جذب پول دور نگه می دارند را بیان کنم. در ادامه با ما همراه باشید.

 مقاله تقویت هوش مالی با ۱۲ راهکار موثر که باید بدانید! می تواند هوش مالی شما را تقویت کند.

گاهی، همین محکوم  کردن پول به صورت آشکارا یا بی سر و صدا منشا بی پولی بسیاری از افراد است.اما چگونه؟ بر اساس قانون جذب بسیاری از افکار منفی باعث ارتعاشات منفی می شوند و شما را از اهدافتان دور می کنند. افکار منفی در مورد پول هم به همین صورت عمل می کنند.

جملات و باورهای نادرست برای جذب پول

[highlight color=”yellow”]تا حالا این جملات را شنیده اید؟ اگر این طور بوده فکر کنید بیشتر از زبان چه کسانی شنیده اید؟[/highlight]

 • این کارها را برای پول انجام نمی دهم.
 • پول زیاد مهم نیست
 • پول تا جایی مهم است که ما را به دیگرانن محتاج نکند. پول خوشبختی نمی آورد.
 • پولدار ها حریص هستند. همه زندگی آنها پول است.
 • پول به همراه خود فساد می آورد.
 • ایمان با پول از بین می رود.
 • پول مانع شادی و خوشحالی انسانهاست.
 • پول وقت آزاد را از بین می برد.
 • پول بیشتر، یعنی گرفتاریهای بیشتر.
 • هر کسی ثروتمندتر باشه دل کندنش از دنیا سخت تر است.
 • اگر زیاد پول دربیارم مردم راجع به من چه تصوری دارند فکر می کنند من کلاه بردارم.
 • افراد پاک و درستکار فقیرند.
 • پولدارها رحم ندارند و دین و ایمان درستی هم ندارند.
 • پول سخت بدست می آید اما زود از دست می رود.
 • پول به زحمت جمع می شود
 • زندگی خودم ثبات ندارد و هرلحظه ممکن است بی پول شوم پس بخشش نمی کنم.
 • پول کافی برای بخشیدن به دیگران ندارم.
 • خانواده من فقیر بوده اند ما هم در فقر خواهیم ماند.
 • ما که دستمان به پول زیاد نمی رسه پس چرا به خودمان زحمت بدهیم.
 • هیچ وقت پولدار نمی شوم.
 • همیشه در مقروضی و بدهی خواهم ماند.
 • پولدار ها آدم های فخر فروشی هستند.

باورهای نادرست برای جذب پول

[highlight color=”yellow”]خیلی دیگه از این افکار منفی هستد که شما بارها آنها را از زبان دیگران شنیده اید. اما جالب است که همین افراد برای پول از صبح تا شب کار می کنند.[/highlight]

بین حرف ها و رفتارهای آنها تفاوتی آشکار وجود دارد. آنها نمی دانند چه چیزی را در مورد پول می گویند و چه عملی را درباره آن انجام می دهند همین ناهماهنگی است که باعث می شود زحمت های آنها بی اثر و خنثی شود. آنها برای هدف های متضاد تلاش می کنند برای همین به نتیجه نمی رسند.

طبق قانون جذب افرادی موفق می شوند که بین حرف ها یشان و عملشان یک هماهنگی وجود داشته باشد.شما برای جذب هر چیز باید افکار و باورهایتان با عملتان هماهنگ باشد. بیشتر مردم هرگز فکر نمی کنند مشکلاتشان از باورهایشان باشد.

پیشنهاد ساده: همین الان برای چند دقیقه فکر کنید و ببینید شما چه باورهایی نسبت به پول دارید؟ کدام یک از باورهای بالا به ذهن شما هم خطور کرده است؟ آیا راه حل و درمان این باورها را می دانید.

واقعیت این است که ما طبق باورهایمان عمل می کنیم. از این رو باورهای اشتباه نسبت به پول به راحتی می تواند جریان پول را به سمت ما کاهش دهد یا به صورت کامل قطع کند.

اگر تا به حال این باورها در ذهن تان جایی داشته اند سعی کنید آنها را با باورهای درست جایگزین کنید. مطمئن باشید از نتایج آن شگفت زده می شوید. بیایید با پول و ثروت آشتی کنید.

حالا شاید بپرسید این باورهای درست نسبت به پول چه چیزی هستند؟ چگونه می توان قانون جذب پول را بکار برد؟

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=”600*80″]در ادامه برای شما ۷ راهکار برای باورهای مثبت و درست نسبت به پول را بیان می کنم که شما با تمرین آنها، می توانید به راحتی ثروت و پول را جذب کنید.[/box]

باورهای درست برای جذب پول

۱- پول را در خدمت خود بگیرید

سعی کنید پول در خدمت شما باشد و نه شما در خدمت پول! شما رئیس باشید و پول کارمند وفادارتان! این پول است که باعث تلاش و کوشش بیشتر ما در دنیا می شود. این پول است که زندگی راحت را برای ما رقم می زند.

۲- پول همه چیز است

یک باور بسیار غلط که محکوم به شکست است این است که بسیاری افراد اعتقاد دارند پول شادی را از بین می برد آنها فقر را به راحتی و رفاه ترجیح می دهند. جالب است که این افراد فکر می کنند خوشان بهترین هستند و باورهای درستی دارند. اما باید بگویم پول و ثروت فقط یک شاخص و ارزیابی برای موفقیت در زندگی است. افرادی که ضعیف و ناموفق عمل کرده اند برای توجیه کمبودها و مهارت های خود این حرف ها را بهانه قرار می دهند. شما باید در کنترل این افکار خطرناک به شدت تلاش کنید.

واقعیت این است که افراد موفق برای رسیدن به موفقیت عادت هایی دارند که آنها را برای رسیدن به اهداف و آرزوهایشان کمک می کند. شما برای موفقیت باید تلاش کنید و عادت های اشتباه خود را کنار بگذارید. مقاله تعریف موفقیت چیست؟ فرد موفق کیست؟ می تواند شما را در این زمینه کمک کند. همچنین فرمول موفقیت در کسب و کار را می توان در مقاله فرمول موفقیت چیست؟ بیابید.

جذب پول با 7 روش ساده۳- شما باید یاد بگیرید چگونه پول بدست آورید

چند نفر را سراغ دارید که در ازای انجام کار برای دیگران جسورانه و راحت درخواست پول می کنند. برای درک بهتر این موضوع مثالی می زنم فرض کنید شما یک تعمیرکار موبایل هستید و دوست شما تقاضا می کند موبایل او را تعمیر کنید. شما ظرف نیم ساعت این کار را انجام می دهید. حالا نوبت پرداخت پول می شود دوست شما می خواهد دستمزدتان را بر اساس میزان زمانی که شما صرف کرده اید در نظر بگیرد اما شما موافق نیستید.

چقدر راحت و جسورانه می توانید درخواست پول کنید. آیا حاضرید برای او شرح دهید پشت این زمان کم برای تعمیر، سال ها تجربه و مهارت نهفته است. چقدر به این موضوع اعتقاد دارید.

۴- قدرت تشکر و قدردانی

اگر شما بدانید که با تشکر کردن از دیگران در برابر پولی که از عملکردتان دریافت می کنید چقدر فرصت های جدید و پول های جدید را وارد زندگی خود می کنید، هرگز این کار را به تعویق نمی اندازید. طبق قانون جذب همین تشکر و قدردانی است که باعث جذب پول بیشتر برای شما می شود.

۵- تصورات خودتان را در مورد خودتان تقویت کنید

میزان موفقیت شما در نحوه تصوراتتان نسبت به خود تان است. این بدین معنی است که مثلاً اگر  شما دوست دارید شغل خود را ارتقا دهید ابتدا باید به انجام آن کار یقین و باور داشته باشید. اگر شما نسبت به خود، باورهای ضعیف و نامطمئن داشته باشید حتماً ناکام و ناموفق هم می شوید.

اما اگر شما اعتقاد داشته باشید کارتان درست و ارزشمند است و احساس کنید برای جامعه مفید هستید ناخودآگاه درهای شادی و ثروت به روی شما باز خواهند شد. زمانی که شما به خودتان اعتماد داشته باشید دیگران هم به شما اعتماد پیدا می کنند و می توانند شایستگی های شما را ببیند.

۶- پول را باعث فاصله و جدایی خانواده ندانید

شاید شما از آن دست باشید که در کودکی پدر و مادرتان برای ساعت طولانی از خانه دور بوده اند و کار می کرده اند. زمانی که برای وقت گذراندن با شما مشکل داشته اند. همین ارتباطات کم افکار شما را نسبت به پول منفی کرده و شما فکر می کنید پول باعث فاصله و جدایی خانواده ها می شود.

جذب پول و تصور جدایی از خانواده۷- تفکر خلاق و پیروی نکردن از تفکرات اشتباه

بیشتر اوقات پدر و مادر یا اطرافیان ندانسته به ما آموزش های غلط و اشتباه را می دهند. مثلاً به ما یاد دادند که کارمند خوبی باشیم و به کارفرمای خود در تحقق اهدافش کمک کنیم. اما یاد نداده اند که خودمان خلق کنیم. خودمان بدست آوریم. در پی آرزوهای خود باشیم. متاسفانه در مدرسه هم به همین شکل بوده و خیال بافی و خلاقیت کُشته شده است. خوب چاره چیست؟ شما باید آستین ها را بالا بزنید و خودتان آموزش ببینید. زمانی که شما عمیقاً شروع به یادگیری می کنید می بینید بخت و اقبال هم آغوشش را برای شما باز می کند. همه چیزهایی که می خواهید ناخودآگاه در دسترس شما قرار می گیرند و کائنات هم به شما کمک می کنند. هر چه بیشتر مهارت کسب کنید ببیشتر موفق می شوید.

[highlight color=”yellow”]دوست عزیزم تبریک می گویم! شما با مطالعه همین مقاله حالا یک قدم جلوتر از قبل هستید! حالا یکی از رموز موفقیت و ثروت را می دانی باورهای درست و مثبت![/highlight]

اگر شما دوست دارید هر روز پیشرفت کنید مقالات موفقت و مهارت های فردی می تواند تکنیک های موثری برای موفقیت شما بازگو کند. به امید پیروزی و جذب پول برای شما عزیزان!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *