تکنیک, متفرقه, موفقیت (بهبود مهارتهای فردی)

مزایای تکنیک سیلوا

مزایای تکنیک سیلوا

مراقبه یکی از راه های دستیابی به آرامش خاطر و آگاهی بالاتر است. حال، تکنیک سیلوا برای کاهش استرس ، تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود سلامتی انجام میشود. این آموزش از تکنیک سیلوا راهنمای تصویر سازی، برای کاهش تفکر منفی با “سیم کشی”، ذهن ناخودآگاه را آماده میکند. و به افراد کمک می کند که از پتانسیل کامل خود استفاده کنند و به اهداف خود برسند.

اکنون میخواهیم مزایای تکنیک سیلوا را بدانیم.

۱ : درمان بی خوابی در یک دقیقه بخوابید

سعی کنید به خوبي بخوابيد و هرموقع كه خواستيد، بدون استفاده از ساعت زنگدار، از خواب بيدار شويد. گاهی با وجود خواب آلودگي، بيدار بمانيد. مشكلاتتان را در رويا و خیالتان حل كنيد. پاسخ سؤالات و مشكلات را پيدا كنيد. به هدفها و خواسته هایتان دست يابيد. از هرنوع دردي كه در بدنتان داريد، رها شويد. نا بتوانید هنجاريها و اختلالات بدنتان را اصلاح كنيد.

۲ : آرامش عمیق هر دو بدن و ذهن

در تکنیک سیلوا شما میتوانید هر دو نيمكره مغزتان را در امور زندگي مورد استفاده قرار دهيد و خلاق تر و فهميده تر گرديد! در واقع نيمكره چپ مغز ما ، برجهان مادي، حسي و فيزيكي ناظر است. به جزئيات توجه دارد و به تفاوتها، تضادها، و قطبهاي متفاوت از هم گرايش دارد، ولي نيمكره راست، به دنياي تفكرات ، احساسات و ادراكات دستور میدهد. مانند قوه بينايي  پرندگان، كل تصوير را مي بينند و كل گرا هستند. تفاوتها را ناديده مي انگارد و به وحدتها، يگانگي ها و يكي بودنها گرايش دارند.

۳: ریلکس شدن در چند دقیقه و دفع استرس روزانه

به خاطر داشته باشید که مدیتیشن یکی از ساده ترین راه ها برای دستیابی به آرامش خاطر است.شما با انجام چنین تمرین هایی و تکرار آنها در واقع می آمزید که چگونه به سرعت ذهن خود را در اختیار بگیرید که از آن, در جهت سالم بودن و سالم ماندن خودتان و دیگران بهره بجویید.

۴ : درمان بیماری های خود و دیگران از راه دور و نزدیک

به یاد داشته باشید که واکنش شدید هیجانی باعث ایجاد بیماری های جسمی می شود و با یادگیری مدیریت احساسات  می توانید نحوه عملکرد و واکنش بدن خود را کنترل کنید. مغز عضوی شفا دهنده است که بر بدن حکومت می کند. هر کسی با وارد شدن به سطح آلفا با تکنیک سیلوا یا دیگر روشها مثل مراقبه قادر به شفای خود یا دیگران می باشد.

۵:درمان چاقی و لاغری

به کمک تغییر ذائقه و تلقین و جذب تمام انرژی های مثبت میتوان به وزن ایده آل رسید و این فقط با تمرکز و کنترل ذهن امکان پذیر است چون زمانیکه بر ذهن خود کنترل داشته باشیم میتوانیم به بدن خود دستور یک تغذیه مناسب و ورزش  را داد و از طریق آن به درمان چاقی و لاغری خود کمک کنیم.

۶ : ایده پردازی

ما با انجام دادن تمرینات مربوط به تکنیک سیلوا در واقع علاوه بر اینکه میتوانیم قدرت جسممان را در دست بگیریم، میتوانیم قدرت ذهن خود راهم در دست داشته باشیم و بتوانیم با نظریه های خلاقی که در ذهنمان ایجاد میشود ایده های جدیدی را کشف و خلق کنیم و جهت بهبودی زندگیمان اقدام کنیم.

تله پاتی

۷: تله پاتی همدلانه

قدرت ذهن به ما این امکان را میدهد که بتوانیم ذهن افراد دیگر را براحتی بخوانیم و به آن دسترسی داشته باشیم. با مجموعه ای از انرژی های دریافتی ما میتوانیم براحتی از تمام احساس های مثبت و منفی دریافتی یکدیگر آگاه باشیم و همان حس را به هم انتقال دهیم.

۸: تشخیص خود از چالش های ذهنی و عاطفی

قطعا ما در زندگی گاها با چالش های ذهنی، عاطفی و جسمی مواجه میشویم که اگر کنترل بر ذهن خود داشته باشیم میتوانیم آنرا در جهت مثبت پیش ببریم که از این طریق حس بسیار خوشایندی را در ما ایجاد کند.]

چالش ذهنی

 

نتیجه گیری

تکنیک سیلوا مزایای بسیار زیادی دارد که تک به تک آنها در بهبود بخشیدن به زندگی ما تاثیر گذار است و باعث لذت بیشتر از زندگی خواهد شد چرا که با چنین تکنیکی و انجام چنین تمریناتی به ما کمک میکند که بر ذهن خود تسلط کافی را داشته باشیم تا بتوانیم رضایت کامل را از زندگی بدست آوریم و باچنین تکنیکی به آرامش درونی و بیرونی برسیم .

این تکنیک جهت درمان بیماری های مختلف و چاقی و لاغری سودمند است . ایده پردازی ذهن را افزایش میدهد و باعث تشخیص احساس افراد و ذهن خوانی میشود.

راهنمایی

 به شما پیشنهاد میکنم حتما از این تکنیک اسفاده کنید تا با استفاده از مزایای بسیار خوبی که دارد بتوانید با ذهنیت باز زندگی خود را به جلو رانید و از کیفیت زندگی خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *