تکنیک, ویدئو های آموزشی رایگان

تکنیک چوب جادویی چیست؟ چگونه عمل می کند؟

جایگزین خاطره بد با شاد (تکنیک چوب جادویی)

تکنیک چوب جادویی چیست؟

آیا شما هم خاطرات تلخ و منفی دارید؟ آیا دوست دارید این خاطرات تلخ را با خاطرات مثبت و شاد جایگزین کنید؟ آیا می دانید برای این کار تکنیک ساده اما کارآمدی وجود دارد؟ [highlight color=”yellow”]تکنیک چوب جادویی راهی عالی برای تبدیل خاطراب بد به مثبت و خوب [/highlight]

در این ویدئو تکنیک چوب جادویی به صورت کامل توضبح داده شده است که شما با تمرین می توانید کم کم خاطرات بد را بدست فراموشب بسپارید و ذهن خود را با خاطرات شیرین و شاد پر کنید.

جایگزین خاطره بد با شاد (تکنیک چوب جادویی)در این تکنیک ابتدا باید خاطرات تلخ خود را با افراد دور و غربیه به یاد آورید (سعی کنید خاطرات افراد با نسبت نزدیک به خود را انتخاب نکنید) سپس آن قسمت که مربوط به خاطره ناراحت کننده و تلخ است را در ذهن خود پخش کنید و یه یاد آورید. در این زمان تصور کنید که به شما یک چوب جادویی داده شده است و شما می توانید هر کار ممکن را انجام دهید. چه می کنید؟ باید کاری کنید که خطره تلخ به یک خاطره خنده دار تبدیل شود.

به عنوان مثال می توانید با چوب جادویی فرضی شخص مورد نظر را با گوش های بلند تصور کنید و یا با چشمانی بزرگ که باعث خنده و شادی در شما گردد. هر کاری که ناراحتی درونی شما را از شخص مورد نظر تلخیه کند فقط نکته مهم این است که باید خنده دار باشد.

به صورت ناخودآگاه در این تصویر سازی و زمانی که چشمان شما بسته است خنده بر روی لبان شما ظاهر می شود و به مرور زمان دیگر آن خاطره منفی به یک خاطره شاد و خنده دارد تبدیل می شود. در این صورت ذهن شما دیگر خاطره تلخ را فراموش می کند و خاطره خنده دار را به یاد می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *