تکنیک, ویدئو های آموزشی رایگان

چگونه باید خاطرات بد را از بین برد؟(تکنیک کوچک سازی)

چگونه می توان خاطرات بد را از بین برد؟ چرا باید خاطرات بد را از بین برد؟ شکی نیست که خاطرات منفی و بد در ذهن شما باعث ایجاد احساسات منفی و افسردگی می شود. احساساتی مانند حس تنفر، کینه، غم و… که همگی علاوه بر آسیب های روح و روان بر سلامت جسم تان نیز تاثیر گذار هستند. از این رو تلاش برای از بین بردن این خاطرات منفی می تواند باعث آرامش درون و حفظ سلامتی جسم و روح شما گردد. اما چگونه این امر ممکن است؟

در این فیلم آموزشی تکنیک مهم دیگر برای از بین بردن خاطرات منفی ارائه شده که می تواند آن را برای همیشه از ذهن شما پاک کند.

در این تکنیک ابتدا باید خاطره منفی خود را به یاد آورید و سپس آن را در یک چارچوب و قالب بزرگ در ذهن خود به نمایش بگذارید. در مرحله بعدی آرام آرام قالب و چارچوب فرضی را کوچک کنید تا به اندازه یک تبلت درآید. سپس دوباره این کار را در ذهن خود تکرار کنید تا اندازه قاب به اندازه قاب یک گوشی موبایل درآید. حالا باید تصمیم بگیرید با این قاب فرضی موبایل چه کنید می توانید آن را به بیرون پرتاپ کنید. می توانید آن را بشکنید. هر کاری که رضایت درونی برای تان حاصل می شود می توانید انجام دهید. نکته مهم این است که باید این عمل را به حافظه خود بسپارید. این تکنیک نیز مانند هر تکنیک دیگری نیاز به تمرین و تکرار داد و باید بارها و بارها انجام شود تا نتیجه بخش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *