موفقیت (بهبود مهارتهای فردی)

مربی کسب و کار کیست ؟

بیزینس کوچینگ فرایندی است که یک کسب و کار را از نقطه ای که در حال حاضر است به نقطه ای که صاحب کسب و کار می خواهد هدایت می کند , مربی گری کسب و کار کمک خواهد کرد تا یک کسب و کار به چشم انداز متعالی و روشن متناسب با اهداف مالک کسب و کار رشد و توسعه پیدا کند.

مربیگری کسب و کار باعث میشود شما بیزینستان را در سطح بالاتری انجام دهید و بطور مداوم تغییرات و پیشرفتهای رو به رشدی را در سیستم کاری و زندگی شخصی خود مشاهده کنید.بیزینس کوچینگ به شما کمک می کند تا استفاده بهتر و بیشتری از منابع زمان,نیروهای انسانی,فکر و سرمایه داشته باشید.

روند بیزینس کوچینگ بدین صورت است که با پرسیدن پرسشها و بررسی کسب و کارها نقاط قابل بهبود و ایرادهای فعلی سیستم را شناسایی کرده و به رشد و تقویت آنها می پردازد همچنین راه حلهای جدید بازاریابی و مارکتینگ مطابق با استانداردهای روز دنیا را بصورت تغییراتی مناسب با بازارهای داخلی در سیستم شما پیاده سازی و اجرا می نماید.فرمولهای بیزینس کوچینگ بجای اینکه بصورت تئوری به شما بگوید چه کاری انجام دهید به شما کمک می کند تا بصورت اجرایی کسب و کارتان را متحول و سود آوری آن را چند برابر کنید.

در طول مربیگری کسب و کار مهارت های جدید معرفی می شود که همراه با آموزش,راهنمایی,پشتیبانی و انگیزه باعث رشد و توسعه کسب و کارتان میشود.هدف کلی بیزینس کوچینگ داشتن کسب و کار موفق تر در هر زمینه و شاخه ای است که به افزایش بهره وری و افزایش سود مجموعه شما و مالک کسب و کار منتهی میشود.

بیزینس کوچینگ به شما کمک می کند تا با نگرشی باز اهداف شخصی و سازمانی خود را بصورت روشن و شفاف خلق کرده و با تکنیکهای اجرایی به آنها برسید.بیزینس کوچینگ تمامی فاکتورهای در حال اجرای یک کسب و کار موفق مانند رهبری,رسیدن به اهداف,فروش,بازاریابی,مهارت های ارتباطی,برنامه ریزی,مدیریت زمان,مسئولیت پذیری,مدیریت,همکاری خوب تیمی و … را بصورت چشمگیری در کسب و کار شما تقویت کرده و بهترین مسیر را بری رشد و شکوفایی و افزایش درآمد و سوددهی سیستم شما روشن می سازد.

نقش مربی کسب و کار این است که همواره با تمرکز به اهداف مجموعه,به چالش کشیدن تفکرها,باورها و مفروضات و پیاده سازی تکنیکها و فرمولهای قدرتمند بیزینسی همواره شما و کسب و کارتان را در مسیر رشد و شکوفایی نگه داشته و با پیدا کردن راه حلهایی برای مقابله با موانع بالقوه و چالش های مختلف شما را هدایت نماید.

شما با داشتن مربی کسب و کار همواره یک انسان موفق تر ,شادتر,ثروتمندتر خواهید بود و کسب و کاری متفاوت تر و سود آورتر از رقبا خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *