هوش مالی

قانون های طلایی برای جذب ثروت که به شما نمی گویند!

قانون جذب ثروت

آیا برای جذب ثروت قانون وجود دارد؟ آیا جذب ثروت برای همه افراد ممکن است؟ چگونه می توانید قانون جذب پول و ثروت داشته باشید؟ روانشناسی پول چیست؟ شاید شما هم مثل خیلی از افراد دیگر به دنبال موفقیت و ثروت می گردید اما نمی دانید چگونه می توان به هدف دست پیدا کرد. به همین منظور در این مقاله می خواهیم این موضوع را در ابعاد مختلف بررسی کنیم. با سایت محمد رضا تقوی همراه باشید.

آیا می دانید قانون جذب ثروت چیست؟

قانون جذب اهمیتی نمی دهد که کار شما چیست. مهم این است که شما قوانین را بکار ببندید تا بتوانید در زمینه ثروت و پول به چیزی بیشتر از حال حاضرتان برسید.

قانون جذب ثروت می گوید: باید عاشق کارتان باشید تا بتوانید آن را انجام دهید به عبارت ساده تر باید کاری که انجام می دهید را دوست داشته باشید. همین احساس خوب شما باعث می شود کارایی تان چندین برابر شود. ایده های ناب به ذهن تان رسد و به بهترین شکل ممکن بتوانید آنها را پیاده سازی کنید.

قانون جذب ثروت و پول می گوید: شکرگزار باشید برای تک تک پولی که وارد زندگی شما می شود شکرگزاری کنید. برای سودهای روزانه و یا ماهانه خود خدا را شاکر باشید. هر چیزی که فکر می کنید با آن به موفقیت رسیده اید از هدیه گرفته تا حتی خریدهای مناسب و ارزان قیمت همه را شکر کنید. این شکرگزاری باید از ته دل و از صمیم قلب باشد.

قانون جذب ثروت و پول می گوید: اگر دوست دارید پول وارد زندگی تان شود باید پول را دوست داشته باشید. باید بتوانید یک رابطه خوب با پول برقرار کنید. شاید این موضوع (دوست نداشتن پول) مهم ترین نکته ای است که باعث می شود پول و ثروت از شما دور بماند. این موضوع شاید ساده به نظر آید اما باید گفت بسیاری از افراد اگر در لایه های زیرین مغزشان هنوز باور داشته باشند که پول خوب نیست اما در ظاهر بگویند پول خوب است باز هم نمی توانند به جذب ثروت و پول دست پیدا کنند.

شاید گفت تنها مرز بین ثروتمندان و فقرا در همین نکته است. ثروتمندان رویکردی که نسبت به پول دارند بیشتر احساسات خوب و مثبت است و همین امر در جذب ثروت بیشتر به آنها کمک می کند و در عوض فقرا رویکردی منفی دارند و پول و ثروت را از خود دور می کنند. به همین سادگی!

اصول و قوانین جذب ثروت

شاید شما هم دیده باشید که بیشتر فقرا در زمانی که جریان مالی موقتی در زندگی شان اتفاق می افتد دوباره پول خود را از دست می دهند و دوباره به فقر بر می گردند. فکر می کنید چرا؟

قانون و اصول جذب ثروت و پول۱- سخت کوشی و اراده

اگرچه سخت کوشی و مصمم بودن اهمیت بالایی دارد اما به تنهایی کافی نیست. شما باید کاری کنید که از تلاش خود به خوبی نتیجه بگیرید. شما باید خودتان را درمسیر رویاها و اهدافتان قرار دهید و برای رسیدن به آنها تمام تلاش خود را بکار ببندید. از این رو باید سخت کار و تلاش کنید و خودتان را شایسته این مقام (ثروتمند شدن) بدانید.

مهم تر از سخت کار کردن باور به خود است. تمام افرادی که به توانایی ها و مهارت های خود ایمان داشته باشند نتایج بهتری کسب می کنند.این افراد می توانند در بازی زندگی برگ برنده داشته باشند.

۲- کپی خود را بررسی کنید

جهان اطراف شما مجموعه ای از افکار و اعمال شما است که کپی می شوند و آنها را در زمان ها و تجربه های جدید به شما باز می گرداند. خوب حالا سوال مهم این است که تفکر شما چگونه است؟ رفتار شما چگونه است؟ شما چگونه عمل کرده اید؟

همه انرژی و افکاری که از شما در جهان پخش می شود ناخودآگاه و در آخر به سمت خودتان باز خواهد گشت. در نتیجه اگر بر چیزی تمرکز کرده‌اید که در زندگی‌تان با مشکل مواجه شده است، شما احتمال بیشترشدن آن را افزایش می‌دهید.

۳- کنترل انرژی خود

شاید شما هم تا به حال تجربه کرده باشید زمانی که احتمال دهید چیزی درست پیش نرود و بعداً همان اتفاق برای تان بیفتد. زیرا شما در ذهن خود احتمالات قوی در مورد اتفاقات بد ایجاد کرده اید. در نتیجه اتفاق هم خواهد افتاد.

به یاد داشته باشید در مورد هر چیزی که فکر می کنید آن را به صورت ناخودآگاه بدست می آورید.

۴- چیزی را که می خواهید احساس داشتنش را ایجاد کنید

یکی از قوانین جذب ثروت این است که بر روی هر چیزی که می خواهید تمرکز کنید. به جای تمرکز بر روی ترس ها و نگرانی ها تمرکز خود را بر روی خواسته های خود بگذارید. تصور کنید هر آنچه که می خواهید در اختیار دارید. با این کار احتمال اتفاق افتادنش را افزایش می دهید.

اغلب افراد، به دنبال تمرکز بر روی افکاری هستند که معکوس آن چیزی است که می خواهند. از این رو به نتیجه نمی رسند. زیرا در جهان هستی این افکار، کلمات و رفتارها تجربیات آینده را بازتاب می دهند و هیچ تغییری اتفاق نمی افتد.

۵- ترس را کنار بگذارید

اگر در زندگی تان به چیزی دست پیدا کرده اید علتش این نیست که شما لیاقت آن را داشته اید یکی از علت های مهم آن است که شما متناسب با خواسته های خود عمل کرده اید. برخی ترس ها آنقدر قدرتمند هستند که جایی برای پیشرفت و تغییر نمی گذارند. شاید این ترس ها ریشه در دوران کودکی شما داشته باشد و این ذهنیت از آن دوران تقویت شده باشد.

باید بتوانید جلوی این ترس ها را بگیرید! باید یک جایی این روند اشتباه را متوقف کنید! باید یک جایی زندگی جدید را برای خود رقم بزنید.

هر فکری که در مورد زندگی خودت داری و یا هر تجربه ای، باعث می شود آینده تو را بسازد خوب یا بد!

پس بهتر است احساس خوشبختی داشته باشی؟ به خودت ایمان داشته باشی؟ باید یقین داشته باشی که لیاقت هر آنچه که می خواهی را داری؟

جذب ثروت زمانی اتفاق می افتد که شما به خودتان اجازه داده‌اید، احساس ثروتمندبودن داشته باشید. از این رو باید بر روی شکست‌ خوردن تمرکز نکنید. زمانی که پولدار شدید، باید بر روی کارهایی که می‌خواهید انجام دهید تمرکز کنید. سه راه فوق العاده که می تواند شما را در کسب موفقیت و جذب ثروت کمک کند.

  • تمرکز خود را از روی چیزهای نگران کننده و ناخوشایند بردارید و با احساسات بهتر جایگزین کنید.
  • نباید وقوع چیزی را محقق کنید باید شرایط را برای اتفاق افتادن مهیا کنید.
  • احساسات خوب را در خودتان ایجاد کنید تا در جذب ثروت موفق تر عمل کنید.

رابطه ترس و نگرانی با جذب ثروت

برای ایجاد احساسات خوب در خودتان باید تصویر سازی خود را برای احساس بهتر بکار ببندید. به عنوان مثال زمانی که شما قبض ها و یا بدهی ها ی خاصی را پرداخت می کنید احساس خوبی ندارید. باید کاری کنید که این احساس بهتر شود. تصویر سازی کنید که این پول برای خدمات عالی یک شرکت انجام می شود و نه یک بدهی! این کار به شما کمک می کند در هنگام پرداخت بدهی ها احساس بهتری داشته باشید و در نتیجه می تواند برای جذب ثروت و پول بیشتر برای شما موثر باشد.

“به شما نه بر اساس کار یا وقتتان بلکه بر اساس میزان عشقتان پاداش داده می‌شود.” سنت کاترین

رابطه نگرانی و جذب ثروت

بیشتر افراد زمانی که حتی حقوق می گیرند احساس خوبی ندارند و نگران هستند چکار کنند تا حقوق آنها برای آخر ماه باقی بماند. باید برای جذب ثروت، نگرانی را از خود دور کنید و مهم نیست چقدر پول به دستتان می رسد. حتی مهم نیست این مقدار محدود و کم است فقط شکر گزار باشید! اگر قانون شکرگزاری را بلد باشید قطعاً پول بیشتری روانه جیبتان می شود.

از جذب ثروت دیگران شاد باشید

یک قانون جالی دیگر برای جذب ثروت وجود دارد و آن هم این است که از پول بیشتر و موفقیت های دیگران شاد شوید. اگر شما از موفقیت ها و پول بیشتر برای دیگران به وجد آیید و شادی و هیجان داشته باشید مثل این است که برای خودتان این اتفاق  افتاده و ناخوداگاه شما هم در مسیر جذب پول و ثروت قرار می گیرید.

تمرین جذب ثروت

برای تمرین جذب ثروت بهتر است برای خود یک بازی تعیین کنید.اگر پول ها به سمت رو باشند باید برای خود احساس شادی و خوب ایجاد کنید و سمت پشت احساس منفی (فقط برای یادآوری احساساتتان نسبت یه پول ) با این کار هر زمانی که پولی به دستتان رسید عمداً پول ها را به سمت رو در جلوی خودتان قرار دهید تا احساسات مثبت برای شما یادآوری شود. با این کار بارها و بارها تمرین احساسات مثبت را تداعی کرده اید.

تمرین جذب ثروت

یکی دیگر از تمرین های جذب ثروت تمرین فراوانی است. در تمرین فراوانی شما ذهن خود را به داشتن ثروت عادت می دهید. در این تمرین شما ذهن تان را درگیر خرج کردن پول می کنید و از این طریق ذهن شما مثل ثروتمندان به داشتن ثروت عادت می کند.

به عنوان مثال مبلغی پول را در نظر بگیرید مثلاً ۱۰ میلیون تومان که باید تا شب همه آن را خرج کنید و گرنه در آخر شب هر آنچه باقی ماند از شما پس می گیرند. این تصویر سازی را به صورت واقعی درنظر بگیرید و سعی کنید بهترین چیزهایی که به شما احساس خوب و شادی می دهد را در نظر بگیرید و در این راه پول خود را خرج کنید. با این تمرین در ذهن خود، شما فردی بی نیاز خواهید بود و ثروت را در ذهن تان پرورش می دهید. طبق قانون جذب اگر به ثروت فکر کنید و احساسش کنید بی شک آن را جذب هم می کنید. در عوض اگر به بدبختی ها و شکست ها فکر کنید همان را نیز جذب خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *