موفقیت (بهبود مهارتهای فردی), ویدئو های آموزشی رایگان

فرمول موفقیت چیست؟ آیا تنها با آگاهی می توان به موفقیت رسید؟

فرمول موفقیت چیست

فرمول موفقیت چیست؟ بسیاری از افراد در شب و روز به دنبال علم موفقیت هستند اما در کمال تعجب سر جای اول خود درجا می زنند. علت چیست؟

آیا با آگاهی به تنهایی می توان به موفقیت دست پیدا کرد؟

فرمول موفقیت چیست؟

فرمول موفقیت برای هر فردی = میزان آگاهی و دانش آن فرد * میزان اقدام و عمل

افراد سه دسته هستند که عبارتند از

  • آنهایی که آگاهی دارند اما اقدام و عمل ندارند در این صورت میزان موفقیت آنها صفر خواهد بود
  • آنهایی که آگاهی ندارند اما اقدام و عمل بالایی دارند در این دسته نیز میزان موفقیت کم است.
  • آنهایی که آگاهی و دانش کافی را بدست می آورند و بارها و بارها آن را بکار می بندند و به آن عمل می کنند که میزان موفقیت در این افراد بسیار بالاست.

شما برای موفقیت باید بیشتر عمل کنید به عنوان مثال اگر ۲ نکته از مهارت های موفقیت را یاد گرفتید برای این دو نکته حداقل باید ۱۰ بار عمل داشته باشید به جای اینکه نکات زیادی یاد بگیرید اما در عوض عمل نداشته باشید!

در این صورت نتیجه نهایی برای شما ۱۶ برابر خواهد بود. افراد موفق برای رسیدن به اهداف شان و طی کردن مسیر موفقیت بیشتر از هر چیزی اقدام های موثر می کنند.

علاوه بر اینافراد موفق با داشتن عزت نفس و اعتماد به نفس بالا می دانند باید طوری برنامه ریزی کنند که کنترل بیشتری بر روی امور داشته باشند. به بیان دیگر آنها می دانند چگونه از قدرت، مهارت و نیروی دیگران به بهترین شکل برای رسیدن به اهدافشان استفاده کنند.

افراد موفق کنترل درونی دارند، آنها اعتقاد دارند تغییرات از درونشان نشات میگیرد و ‘علت’ خودشان هستند از این رو اوضاع و شرایط حال حاضر برآمده از افکار و اعمال آنهاست و این افراد دقیقا افرادی هستند که کاملا مسئولیت پذیرند و تصمیماتی اتخاذ میکنند که آینده ساز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *