فروش و بازاریابی, موفقیت (بهبود مهارتهای فردی)

بدون نیاز به فروشنده به راحتی بفروشید

دراین موضوع قصد دارم  یکی از مهمترین بخش های فروش غیر حضوری رو به شما دوستان معرفی کنم؛ همانطور که میدونید یکی از مهمترین قسمتهای فروش ارائه محصول یا ارائه کالا به مشتریان است .

من قصد دارم توی این متن، با شما یکی از روش های مهم و اساسی برای فروش غیر حضوری رو معرفی کنم و بهتون بگم که چنانچه خودتون یا فروشندتون در اون محل و مکان حضور نداشتید چطور میتونید فروش بهتری رو انجام دهید.

 یکی از”p“های دیگه که بسیار تاثیر گذار هست در علم فروش و بازاریابی بحث “پکیجینگ” هست یا به عبارتی بسته بندی که ما اصطلاحاً، در فروش و بازاریابی به اون فروشنده ی خاموش میگیم.

بدون اینکه شما نیاز باشه دراون محل حضور داشته باشید میتونید کاری بکنید که محصول یا کالای شما خیلی بلند تر و بهتر از رغبای شما دیده بشه، و برای این کار شما باید شروع کنی به تحقیق کردن بررسی در مورد بسته بندی کالای رقبا

در مورد رنگها مطالعه کنید در مورد فرمت‌های بسته بندی  مطالعه کنید که مربع باشه مثلث باشه دایره باشه کالا حجیم باشه کالا کوچک باشه واین ها همه بستگی داره به اون چیزی که شما تولید کردید و به اون محصولتون بعد از این که تحقیقاتتون دررابطه با اندازه و رنگ و بسته بندی رقبا تموم شد، با یک سلیقه ی عالی و با تحقیقاتی که دارید شروع می کنید به بسته بندی کالا تون و کاری میکنید که هر کسی با دیدن بسته بندی کالای شما اولین چیزی را که انتخاب میکنه کالای شما باشه یادتون باشه فروشنده شما برروی قفسه های فروشگاه ها همون بسته بندی شماست وسعی بکنید تااونجایی که میتونید روی بسته بندی یا پکیجینگ کالاتون وقت بزارید واین رو مطمئن باشید که یک بسته بندی خوب میتونه حداقل فروش شمارو ۴ برابر بکنه این رو جدی بگیرید و شروع بکنید به طراحی بسته بندی های فوق العاده برای کالاهاتون.

یادتون باشه بسته بندی بیرون کالاخیلی خیلی مهمتراز این هستش که ما داخل اون چی قرار دادیم. شما می تونید به عنوان مثال برای یک CD آموزشی یک جعبه ی بسیار شکیل به نحوی که رنگ بندی های خیلی خاص داشته باشه با عکس خودتون یا اون سخنران یا به عبارتی لوگوی اون سازمان طراحی بکنید و فقط داخل اون یه سی دی قرار بدید این که مشتری شمارو انتخاب بکنه مخاطب شما دقیقا به بیرون اون بسته بندی ربط داره  نه این که داخلش چی قرار گرفته.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *