موفقیت (بهبود مهارتهای فردی), ویدئو های آموزشی رایگان

آیا استرس موفقیت خوب است؟ چرا؟

استرس موفقیت

ایا استرس موفقیت چیز خوبی است و یا می تواند مخرب باشد؟ مدیریت استرس برای موفقیت چیست؟ در عصر جدید همه انسانها به دنبال آموزش و کسب روش های جدید برای موفقیت هستند زیرا می دانند با آموزش و ارتقا در مهارت های فردی می توانند به شادی بیشتر، احساس خوشبختی، بالا رفتن سطح درآمد، ارتباط موثر با دیگران و … برسند.

شناخت استرس موفقیت

اما برخی در این زمینه دچار استرس موفقیت می شوند به بیان ساده تر همیشه با خود این پرسش ها را مطرح می کنند.

  • چرا من هنوز موفق نشده ام؟
  • چرا درآمد من هنوز تغییر نکرده است؟
  • چرا من به نتیجه دلخواهم نرسیده ام؟
  • و چرا …

به یاد داشته باشید شما در ایتدای راه و مسیر موفقیت هستید نه انتهای آن باید انتظارات خود را طور دیگری ببینید

  • اول اینکه شما در حال آموزش دیدن هستید تا بتوانید شادتر وو خوشبخت تر زندگی کنید.
  • دوم اینکه هر آموزشی باعث می شود شما به دانش و آگاهی بیشتری برسید سپس باید این دانش را در شرایط لازم بکار ببندید تا در این زمینه مهارت کسب کنید و با تمرین و تکرار می توانید مهارت لازم را بدست  آورید تا در نهایت بتوانید به نتایج دلخواه خود برسید.

پس نباید عجولانه و غیر منطقی تصمیم گیری کنید. باید با حوصله و صبر مهارت ها و دانش لازم برای موفقیت را کسب کنید و انتظارات خود را تعدیل ببخشید.

استرس موفقیت نه تنها شما را به موفقیت نمی رساند بلکه می تواند یک عامل بازدارنده برای ادامه راه شما باشد از این رو باید همیشه این دو نکته را به خود یادآوری کنید تا کمتر دچار چنین استرسی شوید و بهتر بتوانید در مسیر موفقیت گام بردارید.

هر کاری با استمرار ، تلاش و صبر نتیجه می دهد. بیشتر افراد موفق انتظارات آنی و لحظه ای از تلاش خود ندارند و با پشتکار و اراده هدف های خود را دنبال می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *