متفرقه

آرزو چیست؟چگونه آرزو را به هدف تبدیل کنیم؟

آرزو

آرزو چیست؟ چگونه می توان آرزو را به هدف تبدیل کرد؟ آیا آرزو با اهدف تفاوت دارد؟ اگر همین الان یک غول چراغ جادو به شما بگوید سه آرزوی مهم شما چیست ؟چه می گویید؟ آیا در مورد آرزوهای خود فکر کرده اید؟ آیا می دانید به دنبال چه چیزی هستید؟ خیلی از افراد در چنین شرایطی حتی نمی دانند چه آرزویی دارند به بیان ساده تر هرگز به آرزوهای خود فکر نکرده اند؟

 

آرزو چیست؟

شاید گفت آرزو همان فکری است که در ذهن جرقه و شوقی ایجاد می کند که شما با تلاش و کوشش زیاد می توانید به آن آرزو برسید در این صورت قطعاً از نظر شخصیتی و اجتماعی رشد می کنید.

انسان با آرزوهایش رشد می کند. افرادی که حتی نمی دانند از این دنیا چه می خواهند احتمال موفقیت شان ضعیف و نادر است.

آیا آرزو یه تنهایی کافی است؟ آیا می توان آرزو را به هدف تبدیل کرد؟ چگونه ممکن است؟ آیا واقعاً تفاوتی بین اهداف و آرزوها وجود دارد؟

این موضوع به قدری مهم است که سعی کرده ایم به صورت جامع و کامل همه موارد در کتاب اهدافت را بخور … جمع آوری کنیم تا شما عزیزان بتوانید آرزوهای خود را درست انتخاب کنید و بهتر از آن به اهداف قابل دستیابی تبدیل کنید.

در این کتاب فوق العاده قدم به قدم با تمرین های موثر و آموزشی می توانید در طی ۲۱ روز هدف گذاری کنید و یاد بگیرید چگونه به اهداف خود برسید.

شما در این کتاب یاد می گیرید چطور زندگی خود را متحول کنید و چرخ روزگار را به نفع خود بچرخانید. در این کتاب از صفر تا ۱۰۰ نحوه هدف گذاری، انجام و اجرای موثر برای رسیدن به اهداف و بسیاری از نکات ریز آموزش داده شده است. یک خبر خوب اینکه شما با تمرین های هر بخش می توانید مرحله به مرحله اهداف خود را پیش ببرید و گام های موثری برای موفقیت و پیروزی بردارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *